Infekce močových cest

artritida, astma

hypertenze, zánět žaludku

 

Vicenta Avalo Castillo

Piura, Peru

Jižní Amerika

 

Infekce močových cest (IMC) je bakteriální infekce, která postihuje část močových cest. Při zasažení dolních močových cest je známá jako prostá cystitida (zánět močového měchýře), pokud postihne horní močové cesty, hovoří se o ní jako o pyelonefritidě (zánětu ledvin). Mezi symptomy infekce dolních močových cest patří bolestivé močení a buď časté močení nebo nutkání k močení (či obojí), zatímco k symptomům pyelonefritidy řadíme společně se symptomy infekce dolních močových cest horečku a bolesti v boku. U starších a velmi mladých osob mohou být symptomy vágní či neurčité. Hlavním příčinným činitelem obou typů infekce je bakterie Escherichia coli, ačkoli příčinou mohou být vzácně i jiné bakterie, viry nebo plísně.

 

 

 

Příběh paní Vicenta Avalo Castillo:

 

Je mi 73 let a 50 let jsem trpěla bronchiálním astmatem. Onemocnění začalo, když mi bylo 23 let. Trpěla jsem také gastritidou a revmatoidní artritidou. Od té doby, co jsem se účastnila léčebných ohňů Homaterapie se moje zdeformované prsty začaly rovnat.

Přišla jsem na Homaterapii kvůli silné infekci močových cest, protože v moči jsem měla hnis a krev.

Vážila jsem 74 kilogramů, začala jsem zhubnout a nechtěla jsem jíst. Když jsem se cítila špatně, chtěla jsem jen ležet v posteli. Lékař, kterého jsem se ptala, mi předepsal nějaké léky. Některé jsem musela užívat ráno a některé jen odpoledne, neúčinkovaly ale dobře. Dostala jsem z nich tachykardii, nemohla jsem chodit, špatně jsem dýchala a byla jsem pořád unavená. Proto jsem šla k jinému doktorovi, který mi řekl, abych je nebrala.

 

Když jsem začala navštěvovat ohně HOMA terapie a dýchala jsem jejich léčivý kouř, cítila jsem se pomalu lépe. Břicho mě už nebolelo a už jsem necítila zoufalství, když jsem močila jen po kapkách. Na hypertenzi jsem denně užívala tři tablety. Nyní neberu nic a doktor říká, že mám krevní tlak jako 15letá dívka.

 

Mám poškozené dolní končetiny a kolena, ale nyní se cítím dobře, protože každou noc používám Agnihotra popel. Je mi, díky Bohu, lépe. On je tak mocný. Ale je to rovněž díky HOMA terapii, léčivému kouři a Agnihotra popelu. HOMA terapii jsem pravidelně navštěvovala pět měsíců, ale už po 15 dnech jsem cítila zlepšení. Nyní už nemám žádné astmatické záchvaty, žádný kašel, s dýcháním nemám žádné potíže a necítím se unaveně. Měla jsem hodně bolesti břicha, ale i díky Agnihotra popelu HOMA terapii je mi velmi dobře.

 

Sužovalo mě pět nemocí: astma, artritida, infekce močových cest, vysoký krevní tlak a gastritida, ale teď neužívám žádné léky a cítím se velmi, velmi dobře.“

 

Poznámka: Homaterapie se na celém světě k léčení lidí používá zdarma.
 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Zdroj:https://homahealth.com/category/homa-health-testimonies/urinary-tract-infection

 

Ke stažení: infekce močových cest.pdf

 

Další informace: https://www.homaterapie.cz/

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS

Facebook: Homaterapie.cz

 

 

 


 

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode