Pomoc životnímu prostředí

 

 

 

Na Zemi se teď musí nově zformulovat principy života. Každému by mělo být jasné, že Jadžna je nezbytná pro přežití. Beze zbytku vyčerpáváme živiny z našeho prostředí. Měli bychom je umět nahradit pomocí Jadžny.

Jednotlivé prvky se začínají měnit. Na místech, kde se provádí Jadžny, se objeví určitý druh magnetického pole. To k Zemi přitahuje životně důležité prvky zvláštním druhem přenosu, který ještě není prozkoumaný. Některé chemické prvky mohou dokonce pocházet z jiných planet.

Při provádění Agnihotry vzniká v kombinaci manter a ohně vír elektřiny a éteru, který sahá až ke Slunci. Taková turbulence vede k rychlým změnám struktury metabolismu v jejím blízkém okolí.

Víc lidí by mělo začít provozovat Agnihotru pod nějakým stromem. Strom bude šťastný, začne tančit a zpívat. Agnihotra také bude přitahovat ptáky a bude na ně léčivě působit.

Homa stromy začnou rychle růst a budou svého druhu jedinečné. To se stane díky intenzivní Jadžna atmosféře. Objeví se na místech, jako je například Tapovan v Indii.

 

Příroda se nachází v totálním chaosu a kolem nás je stále víc destrukce. Musíme nyní atmosféru nasytit výživnými látkami. Ghí je prostředek a mantry jsou hybnou silou. Jadžna se musí praktikovat ve velkém měřítku.

Díky znečištěnému životnímu prostředí se zhoršila kvalita pěti živlů. Jadžna nastolí pořádek ve věcech, které jsou nezbytné pro život na Zemi.

Země stále víc umírá. Jadžna je způsob, jak ji zachránit.

 

 

 

Z knihy: Homaterapie - naše poslední šance, 6. kapitola


Překlad: Jan Běhůnek DiS

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320
Skype nebo WhatsApp

https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode