Jak to začalo

Ohňový obřad Agnihotra jsem poprvé uviděl brzy ráno na Karlově mostě v Praze někdy v roce 1993. Prováděl ho tehdy vědec Dr. Ulrich Berk spolu s Vlastimilem Markem. Potom jsem dostal malý letáček v angličtině, kterému jsem nerozuměl. Dlouhá léta jsem tento obřad nikde nepotkal a neznal nikoho, kdo by ho praktikoval.

Někdy v roce 2005-2008 jsem začal hledat další informace a zjistil jsem, že v češtině existuje jen velmi málo materiálu. Nebylo tady jediné video, návod, kniha nebo časopis v češtině. Dal jsem se do práce, mnoho let jsem překládal z němčiny a dnes je situace zcela jiná. Mnoho informací je již k dispozici.

Z osobního rozvoje, pomoci druhým či hledání sebe sama si mnoho institucí, organizací a jedinců udělalo výhodný byznys. Předražené metody a kurzy, často slibují víc, než se potom reálně stane. Agnihotra je oproti tomu geniální metoda, která propojuje pomoc planetě Zemi se spiritualitou a každý se ji můžete naučit prakticky zadarmo. Je to radost na celý život. 

Osobně jsem vyzkoušel různá draze placené kurzy, zasvěcení, učení, techniky apod. Nikdy by mě nenapadlo, že nakonec budu praktikovat metodu, kterou jsem se naučil úplně zadarmo bez jediného kurzu. Kouzlo Agnihotry se odhalilo až při delším a pravidelném praktikování.

 

Kdo jsem

Jmenuji se Jan Běhůnek a jsem ročník 1974. Vždy jsem měl trochu jiné zájmy než ostatní děti. Vyrůstal jsem v Praze, kde jsem se vyučil elektrikářem a vystudoval večerní gymnázium. Později jsem studoval waldorfskou pedagogiku ve švýcarském Dornachu u Basileje. Nakonec jsem studoval i fyzioterapii, kterou dělám nyní.
 
Pracoval jsem jako elektrikář, osobní asistent u tělesně postižené dívky, odborný prodejce, dělník v továrně, údržbář, správce hotelu, ošetřovatel nemocných lidí. Řadu let jsem pracoval a studoval v Rakousku a Švýcarsku.
 
Vždy mě zajímaly nejrůznější záhady a tajemství, proč a jak věci fungují. V současné době žiji klidný a obyčejný život na vesnici s manželkou, kde je spousta fyzické práce na zahradě a čerstvý vzduch. Mám rád knihy J.Foglara, E. Tomáše a D. Icke. Rád čtu a poslouchám alternativní média.
 

Všechny zde zveřejněné informace sdílím zdarma k nekomerčnímu využití. Přeji vám při praktikování této zajímavé metody hodně štěstí. 

Jan Běhůnek DiS

                                     

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode