Agnihotra medicína

 

Prastaré texty Véd uvádějí, že atmosféra Agnihotry a popel z Agnihotry, působí léčivě. Německá lékárnice Monika Koch, znovu oživila ztracenou větev Ajurvédy, o medicíně z Agnihotra popela. Od ní pochází následující návod k výrobě Agnihotra léků.

Praktikujte Agnihotru, abyste z ní získali léky. Agnihotra popel je základní surovinou, který je nezbytný k výrobě všech Agnihotra léků.

Popel, který vzniknul z Agnihotra ohně, má farmaceutické označení ,,Agnihotra Usta“ (,,ustulo“ je latinsky spálit). K získání prášku Agnihotra Usta pro farmaceutické účely, se popel musí prosít přes nekovové, nemagnetické sítko. Výsledkem je jemný Agnihotrový prášek.


Agnihotra popel

 

Starověká moudrost Ajurvéda říká následující:

Agnihotra obnovuje mozkové buňky. Revitalizuje pleť, čistí krev. Je to celostní přístup k životu.
Agnihotra má schopnost neutralizovat patogenní bakterie.

Když se sedí u Agnihotra ohně a vdechne se kouř, látky z něj se rychle dostanou do krevního oběhu a plic. To má vynikající vliv na oběhový systém, mozek a nervový systém. Tento efekt se ještě zesílí, pokud se užívá Agnihotra popel.

Tisíce lidí na všech kontinentech, kteří mluví různými jazyky, různých ras a náboženství praktikuje Agnihotru. Uvádějí, že prostřednictvím vykonávání každodenní HOMY (tj. Agnihotra oheň při východu a západu slunce), se cítí obklopeni ochranným pláštěm.

Na celém světě se praktikováním Agnihotry a používáním Agnihotra popela jako domácí medicíny, dosáhlo úžasných výsledků. Kdokoli si tuto domácí medicínu z popela Agnihotra ohně a přírodních látek jako je ghí, med a některých léčivých bylin může sám vyrobit.

Vlastní pitná voda se pomocí popela z Agnihotry, dá lehce vyčistit a energetizovat.

 


Příprava popela je v následujícím videu: youtu.be/aYS8iAOaME8

Bližší informace najdete na www.agnihotra-ash-medicines.com

Více v knize: www.homatherapy.de/linked/buch_cz.pdf

Zkušenosti pacientů a lékařů: www.homahealth.com/

 

Překlad: Jan běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320

 

 

 


 

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode