Agnihotra medicína

 

Prastaré texty Véd uvádějí, že atmosféra Agnihotry a popel z Agnihotry, působí léčivě. Německá lékárnice Monika Koch, znovu oživila ztracenou větev Ajurvédy, o medicíně z Agnihotra popela. Od ní pochází následující návod k výrobě Agnihotra léků.

Praktikujte Agnihotru, abyste z ní získali léky. Agnihotra popel je základní surovinou, který je nezbytný k výrobě všech Agnihotra léků.

Popel, který vzniknul z Agnihotra ohně, má farmaceutické označení ,,Agnihotra Usta“ (,,ustulo“ je latinsky spálit). K získání prášku Agnihotra Usta pro farmaceutické účely, se popel musí prosít přes nekovové, nemagnetické sítko. Výsledkem je jemný Agnihotrový prášek.


Agnihotra popel

 

Starověká moudrost Ajurvéda říká následující:

Agnihotra obnovuje mozkové buňky. Revitalizuje pleť, čistí krev. Je to celostní přístup k životu.
Agnihotra má schopnost neutralizovat patogenní bakterie.

Když se sedí u Agnihotra ohně a vdechne se kouř, látky z něj se rychle dostanou do krevního oběhu a plic. To má vynikající vliv na oběhový systém, mozek a nervový systém. Tento efekt se ještě zesílí, pokud se užívá Agnihotra popel.

Tisíce lidí na všech kontinentech, kteří mluví různými jazyky, různých ras a náboženství praktikuje Agnihotru. Uvádějí, že prostřednictvím vykonávání každodenní HOMY (tj. Agnihotra oheň při východu a západu slunce), se cítí obklopeni ochranným pláštěm.

Na celém světě se praktikováním Agnihotry a používáním Agnihotra popela jako domácí medicíny, dosáhlo úžasných výsledků. Kdokoli si tuto domácí medicínu z popela Agnihotra ohně a přírodních látek jako je ghí, med a některých léčivých bylin může sám vyrobit.

Vlastní pitná voda se pomocí popela z Agnihotry, dá lehce vyčistit a energetizovat.

 

Časopis Agnihotra Aktuell a často kladené otázky

 

Jak dlouho vydrží účinky popela?

Podle našich zkušeností se Agnihotra popel nejlépe uchovává v hliněných nebo skleněných nádobách. Tam si svojí účinnost zachová dokonce po celé roky.

Pokud se Agnihotra popela použije například pro neutralizaci poruchových zón (např. geopatogenní zóny) nebo je na takové zóně uložený, tak jeho vibrace časem klesají.
V takovém případě se doporučuje tento popel obnovovat po 4 - 6 týdnech.
Zbytek starého popela se může vysypat do přírody, kde ji bude dál harmonizovat.

 

Zdroj: https://agnihotra-online.com/…/Agnihotra-Aktuell-2018-01.pdf


 

Příprava popela je v následujícím videu: youtu.be/aYS8iAOaME8

Bližší informace najdete na www.agnihotra-ash-medicines.com

Více v knize: www.homatherapy.de/linked/buch_cz.pdf

Zkušenosti pacientů a lékařů: www.homahealth.com/

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320
Skype nebo WhatsApp

https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode