Varování vládám a vědcům

 

Země se vychyluje. S magnetickým polem není něco v pořádku, mění se. Nedá se to objasnit a v důsledku to přinese chaos. Atmosféra Homa terapie je řešením. Lidé se o ní musí dozvědět co nejrychleji.

Elektromagnetické pole se mění a způsobuje komunikační poruchy na celé planetě. Komunikace bude kvůli znečištěnému životnímu prostředí obtížnější. Brzy bude zřejmé, že na mnoha úrovních věci pořádně nefungují.

Atmosféra Agnihotry je řešením, protože zvládne i myšlenkové znečištění.

Znečištění na této planetě ovlivňuje i jiné planety v naší sluneční soustavě. Blíží se doba meziplanetární komunikace. Meziplanetární ozařování pravděpodobně povede ke kolapsu komunikačních zařízení na naší  planetě. Důvodem je velké znečištění.

Mění se i gravitační poměry na Zemi. Jadžna (Homa) nastoluje původní rytmus a harmonii.

 

Planeta Země

 

Výzkumy na poli nukleárního záření přináší o destrukci planety víc informací, než výzkum z jakéhokoli jiného oboru.

Rotace Slunce okolo naší planety se začíná měnit. To povede v určitých oblastech ke klimatickým změnám a nastane vlna přírodních katastrof.

Úhel dopadu slunečních paprsků je velmi důležitý. Vypadá to, jakoby se Země vychýlila ze své osy. Čím toto vychýlení bude větší, tím se zvětší i počet nemocí na planetě Zemi. Když se například úhel dopadu slunečního záření zvětší, poškodí to i mizející ozónovou vrstvu a následkem toho bude na Zemi větší náchylnost  k nemocem. Pomocí manter a praktikováním Homa terapie ve větším měřítku se dá rotace Země a úhel  dopadu slunečních paprsků navrátit do přesného a předem určeného úhlu. Následkem toho, bude  slunečnízáření působit léčivě a ne škodlivě.

Země se posunuje. Určité kontinenty se k sobě přibližují, jiné se vzdalují, některé se ztratí. Celkový vzhled planety se díky milosti změní.

Zemská kůra bude tlustší díky smršťování času a prostoru.

 

 

 

Lze očekávat i další klimatické změny, pokud se Země odkloní dál od svojí osy. V oblasti Madisonu ve Virginii bude tepleji.

Posuny zemských desek budou příčinou vírů v oceánu u východního pobřeží Jižní Ameriky. Moře začne bombardovat pobřeží hurikány a záplavami. Pokud se Jadžna bude provádět ve větším měřítku, dají se tyto  katastrofy zmenšit.

Země se vůči Slunci víc otáčí, ale astronomy klamou atmosférické poruchy. Musí být varováni. Díky milosti bude Země přirozeně zachována.

Dokážete si představit, jak se planeta Země oddělí od atmosféry tak, jako by se jednalo o dvě různé části, které se od sebe oddělily? Je to přesně taková situace.

V oblasti Afriky způsobí meteority, které se řítí k planetě Zemi mnoho škody. Žádné znečistěné místo na Zemi není uchráněné před zničením.

Neobvyklý světelný paprsek vytvoří dokola čáru, kterou známe jako rovník. V nitru Země se budou odehrávat zvláštní fenomény.

Okolo Země se vytvoří slupka, která bude znamenat pohromu. Bděte! Více lidí by mělo praktikovat Homa terapii a provádět Jadžny.

Země se díky znečištěnému životnímu prostředí přesně na rovníku v blízkosti Jižní Ameriky začne rozvírat.

Někteří vědci si toho všimnou, protože některé lodi se ztratí na cestě přes oceán. Nebudou chtít vyvolat paniku, proto veřejnosti nic neřeknou. Díky milosti uvidíte, že Země bude opět držet pohromadě. Příčinou je správné provádění Jadžny. Je to zvláštnější než sci-fi.

 

Celou knihu si můžete zakoupit zde

Zdroj: Šrí Vasant Paranjpe   

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS                                                                                                                          

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320
Skype nebo WhatsApp

https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode