Agnihotra popel a alkalická voda

 

Příspěvek z 23.1.2012

 

 

Alternativní kruhy, které se zabývají zdravým způsobem života, doporučují pít alkalickou vodu. Nyní jsme v kontaktu se 70-letým italským ekologickým farmářem, který si uzdravil pokročilou rakovinou jater převážně alkalickou vodou. Nyní je šťastný, praktikuje Agnihotru a popel používá ve svém zemědělství a ke svému postupnému uzdravení.

 

 

Přivydělává si tím, že vzdělává lidi o potřebě odmítnout kyselou vodu a vrátit se k alkalické vodě. Při návštěvě na Homa farmě Om Shree Dham v Austrálii nám pomocí jednoduchého pH testu ukázal, jak se otestuje komerční balená pitná voda a přírodní pramenitá voda.

 

Rozhodli jsme se udělat stejný test vody, ale nyní jsme do ní přidali Agnihotra popel. Vzali jsme v obchodě koupenou balenou vodu, která měla kyselou hodnotu pH. Dali jsme do ní špetku Agnihotra popela a voda se okamžitě zalkalizovala! Potom jsme malé množství této alkalizované vody z láhve nalili do jiné sklenice se stejnou vodou, která měla kyselé pH. Voda byla okamžitě alkalická. To naznačuje, že pokud pijete vodu s popelem, pomůže to změnit pH organismu od acidózy do alkalózy.


,,Normální pH krve je mezi 7,35 a 7,45 (mírně alkalická). Pokud má potravina tendenci ke snížení pH, jedná se o kyselou výživu a pokud zvyšuje pH, je alkalická. Většina lidí si uvědomuje souvislost mezi pálením žáhy, cukrovkou, srdečními chorobami, artritidou apod. a aciditou. Vědci zjistili, že kyselé prostředí v těle podporuje růst škodlivých organismů (houby, bakterie, viry atd.) a onemocnění, jako je rakovina a jiné metabolické poruchy."

 

Chcete-li si vyrobit vlastní alkalizovanou vodu, můžete použít jakoukoliv filtrovanou vodu aktivním uhlím nebo filtrovanou dešťovou vodu. Přidejte do vody Agnihotra popel. Voda bude nejen alkalická, ale i plná energie. Dokonce i když je voda dokonale vyčištěná, nemusí být nutně živá. Agnihotra navrátí životní sílu zpět do vody.

 

 

Obrázek: zleva-komerční vyčištěná balená voda, komerční vyčištěná balená voda s pH testem, komerční vyčištěná balená voda s Agnihotra popelem s pH testem.

 

Přidávejte Agnihotra popel pravidelně do vody (do studny). Popel rovněž neutralizuje radioaktivitu. Pomáhá alkalizovat, detoxikovat, revitalizovat a dokonce neutralizovat elektromagnetické znečištění.

 

Zdroj: https://www.homatherapy.org/content/agnihotra-ash-and-alkaline-water

 

Ke stažení: Agnihotra a alkalická voda.pdf

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS, jan.behunek@gmail.com

 

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS

Facebook: Homaterapie.cz

 

 

 


 

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode