Agnihotra popel a alkalická voda 

 

Alternativní kruhy, které se zabývají zdravým způsobem života, doporučují pít alkalickou vodu. Nyní jsme v kontaktu se 70-letým italským ekologickým farmářem, který si uzdravil pokročilou rakovinou jater převážně alkalickou vodou. Nyní je šťastný, praktikuje Agnihotru a popel používá ve svém zemědělství a ke svému postupnému uzdravení.

 

 

 

 

Přivydělává si tím, že vzdělává lidi o potřebě odmítnout kyselou vodu a vrátit se k alkalické vodě. Při návštěvě na Homa farmě Om Shree Dham v Austrálii nám pomocí jednoduchého pH testu ukázal, jak se otestuje komerční balená pitná voda a přírodní pramenitá voda.

 

Rozhodli jsme se udělat stejný test vody, ale nyní jsme do ní přidali Agnihotra popel. Vzali jsme v obchodě koupenou balenou vodu, která měla kyselou hodnotu pH. Dali jsme do ní špetku Agnihotra popela a voda se okamžitě zalkalizovala! Potom jsme malé množství této alkalizované vody z láhve nalili do jiné sklenice se stejnou vodou, která měla kyselé pH. Voda byla okamžitě alkalická. To naznačuje, že pokud pijete vodu s popelem, pomůže to změnit pH organismu od acidózy do alkalózy.


,,Normální pH krve je mezi 7,35 a 7,45 (mírně alkalická). Pokud má potravina tendenci ke snížení pH, jedná se o kyselou výživu a pokud zvyšuje pH, je alkalická. Většina lidí si uvědomuje souvislost mezi pálením žáhy, cukrovkou, srdečními chorobami, artritidou apod. a aciditou. Vědci zjistili, že kyselé prostředí v těle podporuje růst škodlivých organismů (houby, bakterie, viry atd.) a onemocnění, jako je rakovina a jiné metabolické poruchy."

 

Chcete-li si vyrobit vlastní alkalizovanou vodu, můžete použít jakoukoliv filtrovanou vodu aktivním uhlím nebo filtrovanou dešťovou vodu. Přidejte do vody Agnihotra popel. Voda bude nejen alkalická, ale i plná energie. Dokonce i když je voda dokonale vyčištěná, nemusí být nutně živá. Agnihotra navrátí životní sílu zpět do vody.

 

 

Přidávejte Agnihotra popel pravidelně do vody (do studny). Popel rovněž neutralizuje radioaktivitu. Pomáhá alkalizovat, detoxikovat, revitalizovat a dokonce neutralizovat elektromagnetické znečištění.

 

 

Zdroj: https://www.homatherapy.org/content/agnihotra-ash-and-alkaline-water

 

Ke stažení: Agnihotra a alkalická voda.pdf

 

Příbuzný článek: www.homaterapie.cz/pouziti/medicina/zkusenosti-pacientu/

 

 

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode