Zkušenosti lékařů

 

Perspektiva Homa terapie z pohledu patologa

 

Homa Health Newsletter, vydání 124, 15.8.2016

 

Dr. Tomas Zapata Silva, patolog
EsSalud State Hospital Merino Molina
Comas, Lima, Peru
Jižní Amerika

 

Ukázky z jeho projevu:


„Jsem doktor klinické patologie v nemocnici ,,Marino Molina“ v Comas, Lima, Peru. Právě jsem jeden měsíc prováděl Homa terapii. Také jsem dva roky experimentoval s komplementární (tzn. alternativní) medicínou. Po 30 letech lékařské praxe jsem zklamaný když vidím výsledky toho, co jsme se učili na lékařské fakultě.“

Rozhodl jsem se studovat medicínu, protože jsem chtěl sloužit, léčit a utěšovat lidi. My jsme od toho ale opravdu daleko. 30 let v laboratoři mezi zkumavkami a krevními vzorky, mezi přístroji, mezi požadavky lidí kteří vidí, že je skutečně neléčíme a nemoc jim ani neulehčíme.

 

S komplementární medicínou jsem zjistil, že na lékařské fakultě jsem se na člověka naučil dívat jen jako na maso, kosti, nervy, žíly, tepny, změněné metabolity (některé jsou příliš vysoké, některé příliš nízké, atd.) a následně mu podat léky, aby se zvýšily nízké hodnoty nebo snížily zvýšené hodnoty.

 

Foto: Dr. Tomas Zapata - vlevo, se naučil Homa terapii od med. tech. Christiana Alvaro Vasqueze. V nemocnici provádějí Agnihotru.

 

Máme rovněž energetickou dimenzi, o které jsme se ve škole nic neučili. Toto poznání je na fakultě téměř zakázáné. Někteří stále nerozumějí tomu, že nejsme jen z masa a krve. Máme duši a duše je určitý rozměr energie. Prostřednictvím Christiana Alvaro jsem s boží milostí objevil Homa terapii. Byl jsem komplementární medicínou zklamaný, protože je ovlivněná obchodním chováním západní medicíny. Studovat komplementární medicínu je drahé.

 

Dokonce i veřejnost je zkažená a myslí si, že to co je zdarma nemá žádnou hodnotu. Musí se hodně účtovat aby lidé cítili, že je to efektivní.
 

Mnoho lidí říká, že čte Bibli, ale nechápou její poselství. Ježíš používal jen své ruce a bláto. Prostě jednoduché věci, jako se používají v Homa terapii: přepuštěné máslo a koláčky sušeného kravského trusu, což jsou produkty z hovězího dobytka a přírodní rýže. Jedná se o přírodní suroviny.

 

Zjitil jsem, že Agnihotra mění chování lidí. Není třeba brát halucinogeny, Ayahuascu nebo San Pedro, aby se zjistila diagnóza. Tady se inhaluje léčivý kouř. Pouze ten, kdo chápe a celé roky čte o kvantové fyzice, se může pokusit najít nějaké vysvětlení. Homa terapie vytváří fenomén, který uzdravuje a centruje lidi na cestě ke spravedlnosti, pravdě a smyslu života. Homa terapie lidi harmonizuje bez užívání léků, halucinogenů nebo zdlouhavé psychoterapie. Rovněž lidem pomáhá najít cestu být upřímný k sobě samému a k druhým. Nakonec nám pomáhá pochopit boží přikázání „Miluj svého bližního jako sebe.“ Mým snem bylo vždy dělat s boží pomocí léčitele, protože jsem si za své povolání nechtěl nic účtovat. To je moje naděje.

 

Foto: Prof. Abel a Dr. Tomás Zapata s Agnihotra boxem v nemocnici Hospital Marino Molina of Comas.

 

V laboratoři jsme dali Agnihotra popel do Petriho misek, abychom viděli zda obsahuje mikroby. Dali jsme Agnihotra popel na agar (přírodní polysacharid), na krev, atd., tedy na 4 různé látky a nic nevyrostlo. Čekal jsem 24 hodin, 48 hodin, 72 hodin a nic, prostě nic. Agnihotra popel je skutečně sterilní a aseptická substance.
 

Když vypijete sklenici čerstvého kravského mléka, tak nemáte ani představu, co všechno se do vás dostalo. Naočkoval jsem tedy kravské mléko a byly v něm koky, diplokoky, streptokoky a stafylokoky a celá flóra. To si nedovedete představit.

 

Homa terapie je vibrační medicína.
 

Nakonec jsme pochopili, jak jsou frekvence důležité. Například zdraví lidé mají za normálních podmínek frekvenci 80 MHz, mrtvé tělo má 20 MHz a lidé s 40 MHz jsou na cestě k onemocnění jako je např. rakovina. Homa terapie má bio-energetický základ.
 

Byl jsem úplně fyzicky vyčerpaný a odrazen realitou tím, jak se věci mají, ale Homa terapie mě povzbudila. Jednoho dne jsem se kupodivu snažil léčit sám sebe nějakou Homa mastí. Dostala jí poprvé i moje koťata a trochu masti snědly. Během několika minut začala skákat. Byla tak šťastná, že poskakovala po celém domě.“

 

Materiál ke stažení: Homa terapie z pohledu patologa.pdf

Zdroj: https://www.homa1.com/noticias/newsletter_124.htm

Další informace: https://www.homahealth.com/

 

 

 

Dr. Luis Cotillo Zegarra       

Ředitel kliniky v Turiassu
Jr. Pachacutec 920
Jesus Maria, Lima, Peru
Tel. 01-431 5721

 

Bolest v lokti

 

Dr. Luis Cotillo Zegarra je farmaceut se třemi doktoráty. Doktorát na univerzitě v Sao Paulu v Brazílii. Dalším doktorát na univerzitě v San Marco v Limě. Třetí doktorát na univerzitě v Koreji v roce Soulu, Korea. Byl děkanem na Národní chemicko-farmaceutické škole v Peru, prezidenemt Univerzity Federico Villareal, která je druhá nejvýznamnější univerzita v Peru. Byl profesorem na univerzitách-Cayetano Heredia-Ricardo Palma a Villareal, kde vedl úřad děkana. Působil hlavně jako mikrobiolog, který se specializuje na viry a imunologii.

 

,,Když jsem dostal pozvánku od Dr. Walter Vasqueze, abych se zúčastnil setkání s léčivými ohni, neváhal jsem a šel na polikliniku veřejného zdraví Pabla Bermudeze. Byli jsme všichni velmi zvědaví. Ale poté co Agnihotra oheň vyhasl, tak bolest kterou jsem měl v lokti 3 až 4 roky, zmizela. Můj syn je traumatolog a testuje mi všechny nové léky. Bral jsem léky proti bolesti, protizánětlivé léky, všechny známé a klasifikované léky a nic na tuto bolest nepomohlo. Bolest se dočasně zmenšila, ale pak se vrátila s ještě větší silou. Pouze Agnihotra oheň v pyramidě a Agnihotra popel, který jsem každý den od toho prvního setkání konzumoval, mě uzdravil. Následující den, jsem svou bolest hledal a nemohl jsem ji najít. Zeptal jsem se, ,,kde je ta bolest"? Ale byla pryč a tak je tomu i dnes. I nadále užívám Agnihotra popel a spolu se svojí ženou praktikuji Agnihotru. Ale nechceme ji jen praktikovat, chceme tento léčivý a uzdravující oheň také šířit. Chtěl bych všem z vás poděkovat, také Dr. Abel Hernandezovi a jeho manželce. Skrze ně jsme obdrželi potřebnou výuku a výcvik, abychom se v této technice mohli zdokonalit a pokračovat v úkolu šíření tohoto ohně. "

 

Zdroj: www.homatherapy.info/deutsch/index.htm

Další zkušenosti západních lékařů: www.homahealth.com/content/interview-dr-james-peterson

 

 

Rozhovor s Dr Jamesem Petersonem

 

Cysticerkóza

 

Dr. James Peterson, je v Americe vyškolený chiropraktik, který má svou praxi v Ekvádoru. Hovoří o svém pacientovi Vicente Gutierrez a jeho úspěšném zotavení z cysticerkózy působením Agnihotry a Homa terapií.

 

 

 

Video: www.youtube.com/watch?v=46OxVjljbcg

Zdroj: www.homahealth.com/content/interview-dr-james-peterson

 

 

Dr. Jose Antonio Mamut Sierra

 

Bogota
Kolumbie
Telefon: 232 4313
Lékař v bioenergii, akupunktuře a přírodním léčení

 

Ošetření ran/rakovina

AIDS/katastrofa
 

,,Co se týká ohně v Homa terapii, tak jsem měl příležitost vyhodnotit léčení jednoho psa na předměstí New Columbus v Bogotě. Pes trpěl vážnou infekcí ucha a z ucha byl již cítit zápach. Ačkoliv pes patřil jednomu veterináři, tak nebyl schopen psa vyléčit a to ani s antibiotiky. Navštívili jsme ho a naučil ho, jak se provádí Agnihotra oheň. Pak jsme připravili mast s popelem, ghí (z přepuštěného nesoleného másla) a rostlinným extraktem s názvem ,,Sangre de Grado“. Aplikovali jsme to na ucho nemocného psa. Následující den bylo ucho již suché, nehnisalo a bylo již vyléčené. Byl to velmi krátký a závažný případ, který ukázal, že Agnihotra popel má velkou léčivou sílu.

Také v Kostarice znám jednu paní, která dělá Homa oheň. Je manželkou jednoho producenta v televizi, který se jmenuje Zully Hoffman. Měla možnost oheň denně praktikovat a používat popel. Popsala nám případ pacienta s rakovinou, který se uzdravil a případ dalšího pacienta, který si nádor na mozku vyléčil pomocí popelem z Agnihotry. Také popsala případ lidí, kteří praktikují Agnihotru a popel dali jednomu člověku, který trpěl na AIDS. Tato osoba prováděla rovněž urinoterapii a uzdravila se. Lidé, kteří bez jakéhokoliv důvodu trpěli různými druhy vyrážek na kůži až po nejzávažnější rány, se uzdravili mastí z Agnihotra popela. Také jsme byli informováni o lidech s žaludečními a dvanáctníkovými vředy, kteří po použití Agnihotra popela dosáhli velmi významného zlepšení. Tato paní, která denně praktikuje Homa oheň, rozdala Agnihotra popel těm lidem, kteří se s ní podělili o tyto různé případy.

Chci udělat další svědectví o práci, kterou udělala Agnihotra v blízkosti hlavního města v okrsku Tunja, v Columbusu. Není to od Bogoty daleko. Jeden majitel půdy a farmář v této oblasti, měl některé velmi vážné problémy. Jeho pastviny, takříkajíc ,,umíraly“, byly něčím napadené. Jednalo se o černé mušky, které pastviny zlikvidovaly. Tento pán měl mnoho dobytka a směřoval ke krachu.

Předtím než upadl do dluhů, tak prodal většinu svého stáda dojnic. Jedna přítelkyně mu řekla, že tady je potřeba Agnihotra oheň. Dojeli jsme na tuto farmu, majitele a jeho rodinu jsme naučili, jak se tyto ohně provádí. Zůstali jsme tam na dva dny a udělali jsme oheň na pastvině, kde trávu tato pohroma doslova vypálila. Takže se naučili praktikovat Homa ohně a prováděli je po  dva následující měsíce. Když se pastviny obnovily, tak to bylo velké překvapení. Majitel se ekonomicky zotavil a vyhnul se bankrotu. Byl ochoten prodat svou půdu za minimální cenu, takže by ji prakticky daroval. To co se stalo, bylo něco mimořádného, byl to skoro zázrak. Stalo se to v oblasti 180 km od Bogoty, v městě zvaném Columbus.“

 

Zdroj: https://homa1.com/deutsch/gesundheit/arzt_berichte/jose_mamut.htm

Ke stažení: Agnihotra-ošetření ran.pdf

 

 

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320

 

 

 


 

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode