Voda
 
 

a) Z mnoha zpráv vyplývá, že se kvalita vody může výrazně zlepšit, pokud se v blízkosti vodního zdroje pravidelně provádí Agnihotra a do vody se přidává popel z Agnihotry. U vody, která nebyla pitná, v jednom případě klesla hodnota pH z 9,5 na 7,2 a obsah soli z 1150 ppm na 720 ppm (zpráva z Austrálie).

Na jedné farmě úřady vodní zdroj uzavřely s tím, že voda není vhodná ani pro zvířata. Po dvou měsících praktikování Homy a přidávání Agnihotra popela do vody se provedla další kontrola. Výsledek byl překvapující, protože zdroj měl kvalitní pitnou vodu.

Vliv Agnihotra popela na bakterii Escherichia Coli ve vodě

 

b) Prostřednictvím jednoduchého experimentu se o tom můžete přesvědčit sami: Vezměte nádobu naplněnou hnijící vodou a dejte do ní trochu Agnihotra popela. Během několika dní je voda opět čirá a nepříjemný zápach zmizí.

Vědecké aspekty Agnihotry - voda.pdf
 

c) Další experiment provedl polský Ústav pro životní prostředí a biologii. Ten ukázal, že přidáním Agnihotra popela do vody s trochou tlejícího rostlinného materiálu se užitečné mikroorganismy rozmnožují mnohem lépe, než při kontrolním pokusu (bez Agnihotra popela).

 

 

Dr. Emoto: Pokud se do vody přidá Agnihotra popel, vznikne krystal

Obrázek: www.homa1.com/noticias/newsletter_27.htm

Zdroj: www.homatherapie.de/de/wasser.html

 

Další informace:

Účinky Agnihotry a Homa terapie na zdroje vody: www.agnihotra.com.au/homa-water/

Ke stažení: 02 Vědecké aspekty Agnihotry-voda.pdf

Vědecký pokus účinků energetického pole Agnihotry na čištění vody provedl Dr. Ulrich Berk: nopr.niscair.res.in/bitstream/123456789/32028/1/IJTK%201%281%29%2063-68.pdf

Pokus asistujícího profesora ze Sanghvi Institute of Management and Science Indore, Indie: www.homatherapy.org/content/effect-agnihotra-ash-impurities-drinking-water

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode