Voda
 
 

a) Z mnoha zpráv vyplývá, že se kvalita vody může výrazně zlepšit, pokud se v blízkosti vodního zdroje pravidelně provádí Agnihotra a do vody se přidává popel z Agnihotry. U vody, která nebyla pitná, v jednom případě klesla hodnota pH z 9,5 na 7,2 a obsah soli z 1150 ppm na 720 ppm (zpráva z Austrálie).

Na jedné farmě úřady vodní zdroj uzavřely s tím, že voda není vhodná ani pro zvířata. Po dvou měsících praktikování Homy a přidávání Agnihotra popela do vody se provedla další kontrola. Výsledek byl překvapující, protože zdroj měl kvalitní pitnou vodu.

 

b) Prostřednictvím jednoduchého experimentu se o tom můžete přesvědčit sami: Vezměte nádobu naplněnou hnijící vodou a dejte do ní trochu Agnihotra popela. Během několika dní je voda opět čirá a nepříjemný zápach zmizí.


c) Další experiment provedl polský Ústav pro životní prostředí a biologii. Ten ukázal, že přidáním Agnihotra popela do vody s trochou tlejícího rostlinného materiálu se užitečné mikroorganismy rozmnožují mnohem lépe, než při kontrolním pokusu (bez Agnihotra popela).

 

 

Dr. Emoto: Pokud se do vody přidá Agnihotra popel, vznikne krystal

Obrázek: www.homa1.com/noticias/newsletter_27.htm

Zdroj: www.homatherapie.de/de/wasser.html

 

Další informace:

Účinky Agnihotry a Homa terapie na zdroje vody: www.agnihotra.com.au/homa-water/

Ke stažení: 02 Vědecké aspekty Agnihotry-voda.pdf

Vědecký pokus účinků energetického pole Agnihotry na čištění vody provedl Dr. Ulrich Berk: nopr.niscair.res.in/bitstream/123456789/32028/1/IJTK%201%281%29%2063-68.pdf

Pokus asistujícího profesora ze Sanghvi Institute of Management and Science Indore, Indie: www.homatherapy.org/content/effect-agnihotra-ash-impurities-drinking-water

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice

+420 732 445 320
Skype nebo WhatsApp

https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode