Homa psychoterapie

 

 

Při provádění Agnihotry si člověk uvědomí, že mizí určitý tlak a nastupuje vnitřní mír. Psychika se nádherným způsobem a bez úsilí obnovuje.

Na harmonickém toku prány závisí naše psychika (souhrn našeho myšlení, cítění a chtění), což je životní energie, která nás spojuje s vesmírem. V současné době je životní prostředí obzvlášť znečištěné velkým množstvím negativních myšlenek a pocitů, které jsou v naší atmosféře, tím je volné proudění prány blokované a cítíme tlak v naší mysli.

Prostřednictvím Agnihotry a Homaterapie se atmosféra vyčistí, zejména na myšlenkové úrovni. Prána potom může opět harmonicky proudit. Cítíme, jako bychom se zbavili velkého břemene a cítíme se šťastní. To je normální stav člověka, který je v souladu s vesmírem.

Tímto způsobem Homaterapie vytváří ideální prostředí pro jakoukoliv terapeutickou práci, zejména pro psychoterapii. Mnoho léčitelů a terapeutů si všimlo, že jejich práce s klienty je mnohem snazší v klidné atmosféře, vytvořené pravidelným prováděním Agnihotry.

Další informace naleznete na stránce: homapsychotherapy.com/

 

 

Sdílení léčebného Agnihotra ohně v nemocnici s lékaři, zdravotními sestrami, terapeuty, zdravotními techniky a mnoha pacienty kteří přicházejí, aby nalezli řešení pro své problémy.

 

Ke stažení: Homa psychoterapie.pdf

Související téma: www.homaterapie.cz/veda/mozkove-vlny/

Překlad: Jan Běhůnek DiS

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode