Rezonance

 

Je to rezonance, která léčí rostliny, půdu, vodu a vzduch.

Speciální pyramida na Agnihotru se vyrábí z mědi nebo ze zlata.

Na různých stupních pyramidy se dají změřit různé specifické frekvence, pokud se tím vědci budou chtít zabývat. Nejintenzivnější zvukové vlny vznikají ve čtyřech stěnách pyramidy a tvoří malý úhel. Nitro pyramidy vysílá stojaté vlnění o určité frekvenci.

Pokud se zazpívají speciální mantry v přesně určeném čase (který vytvoří počítačový program na základě určité definice východu a západu Slunce), vznikne v pyramidě rezonance. Slovo Swahá má nejsilnější účinek. Tímto způsobem se dají překonat utrpení a nemoci.

Nemoci rostlin se dají ošetřit i na velkých plochách. To se děje z jednoho centrálního bodu, který funguje jako léčivý generátor. Na takovém místě se provádějí techniky, jejichž základem jsou ohně v pyramidě během úplňku, novolunní, čtvrtý den po úplňku, čtrnáctý den po úplňku atd.

Starodávné vědění vysvětluje, že rezonance posiluje rostlinné buňky a rozmnožování rostlin. Rezonance v přírodě hraje rozhodující roli.

Musíme vzít v úvahu léčivé molekulární spektrum, které je daleko za infračerveným spektrem, přesněji vzato za celým elektromagnetickým spektrem.

 

 

Pyramidy se mohou rozmístit v určitém pořadí na několika místech na okraji farmy a rozšířit tak léčivé působení na větší plochu. Jako materiál se použije sušený kravský trus, přepuštěné nesolené máslo ghí, určité léčivé byliny a dřevo z vybraných léčivých stromů, a to všechno se propojí se speciálními mantrami.

Pro výpočet přesného času na Agnihotru byl v Německu vyvinut speciální počítačový program. Jeho základem je určitá definice východu a západu Slunce, která byla předána mudrci z dávných časů.

 

Zdroj: Šrí Vasant Paranjpe, Homa terapie - naše polední šance

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
341 01 Horažďovice

+420 732 445 320
Skype nebo WhatsApp

https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode