Voda obohacená energií

 

Pomocí Agnihotry a vody si můžete vyrobit vlastní ,,energetický nápoj“. Agnihotra popel na špičce nože přidejte do skleničky vody. Vodu s popelem můžete pít buď přímo nebo skleničku s vodou nechte nějakou dobu odstát a potom vodu scedíte.
Pokud si chcete fyzické tělo více pročistit a současně ho nabít jemnou energií, potom si přečtěte následující recept podle Ayurvédy:

Do hrnce natočte cca 1 litr vody a přidejte do něj Agnihotra popel na špičce nože. Bez pokličky nechejte vodu několik minut vařit. Hrnec sejměte ze sporáku a okamžik počkejte. Na dně hrnce uvidíte, jak se tam usazuje vápník a jiné pevné látky. Horkou vodu opatrně přelijte do termosky, přičemž usazeniny zůstanou v hrnci. Vodu pijte v průběhu celého dne tak horkou, jak to jen půjde.

Tato ,,prázdná“ horká voda má maximální schopnost vytáhnout z fyzického těla jedovaté látky, kterých se chcete zbavit. Je to ideální pomoc v případě blížící se infekce. Prostřednictvím popela se tělo naopak posílí.

 

 

Jak se voda po přidání Agnihotra popela mění, to Dr. Masaru Emoto zaznamenal na struktuře krystalů zmrzlé vody. Dr. Emoto objevil, že čím je voda čistší a plná energie, o to harmoničtější tvoří krystal. Krystaly z vody s Agnihotra popelem většinou tvořily sedmicípou hvězdu na místo obvyklé šesticípé hvězdy. V jednom případě vyfotografoval dokonce krystal, který měl osm cípů, což je zcela ojedinělé.

 

Zdroj: Horst a Birgitt Heiglovi: Agnihotra-původ, praxe, použití (německy)

Video: Dr. Masaru Emoto: voda, vědomí & záměr

Kniha: Magická síla stvoření: Oheň a voda

Ke stažení: Homaterapie-voda-obohacena-energii-pdf

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS
 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode