Účinky

 

Jak Agnihotra funguje?

Slunce přináší nebo odnáší energii, která umožňuje veškeré podmínky pro vývoj, daleko od znečištění. Uklidňuje svět. Pyramida je generátor a oheň turbína. Právě při ranní Agnihotře jsou tvarem pyramidy přitahovány všechny proudy elektřiny, energie a éter. Při západu Slunce tyto energie ve stejné podobě z pyramidy. Tento příliv energie během východu Slunce má silný čistící účinek na všech úrovních, kdekoliv při styku se zemí. Očistný účinek zesiluje Agnihotra takto: Tato záplava jemných energií v sobě nese hudbu. Ranní mantra na Agnihotru je esencí této záplavy. Když se připraví oheň v předepsané měděné pyramidě, vysloví se tyto mantry a rýže smíchaná s máslem ghí se vhodí do ohně, tak se vytvoří kanál skrz celou atmosféru a Prána - životní energie se vyčistí.

 

Právě v okamžiku Agnihotry se kolem měděné pyramidy kumuluje velké množství energie. Vytvoří se určitý druh magnetického pole, ve kterém se neutralizují negativní energie a pozitivní energie se posílí. Když hoří Agnihotra, není tady jenom energie ohně. Tyto rytmy a mantry generují jemné energie, které prostřednictvím ohně vyvěrají do atmosféry. Je třeba také mít na zřeteli kvalitu spálených materiálů, ve kterých je uložen celý léčebný účinek HOMY. Z Agnihotra pyramidy vychází mnoho léčivých energií. Během Agnihotry kolem rostlin vznikne energetické pole - aura. Tím se stanou rostliny silnější a odolnější vůči nemocem. Když plamen uhasne, energie je vázána ve vzniklém popelu. Tento popel se používá pro přípravu různých lidových léčebných prostředků. Proto se pravidelným prováděním ranní a večerní Agnihotry vytvoří pozitivní energetické vzorce na všech úrovních.

 

Psychoterapie

Odstraňuje stres a napětí, která zatěžují mysl. Čistí prostor od negativních myšlenkových vzorců, které působí na mysl.

Pomáhá vybudovat pozitivní přístupy k životu, které jsou protkané láskou.

Zmírňuje hněv a sebedestruktivní vzorce chování.

Posiluje motivaci zbavit se drogové závislosti, alkoholismu atd.

 

 

 

Zemědělství

Umožňuje pěstování zeleniny, ovoce, obilovin atd. bez chemických hnojiv, bez insekticidů, pesticidů a herbicidů, posilování jemné energetické struktury rostlin a ovlivnění hormonů v reprodukčních orgánech škůdců. Na malé výměře lze produkovat značné množství potravin se zavedením metody Homa ohňů, která je založena na slunečních a měsíčních fázích a má schopnost měnit mikroklima.

 

Životní prostředí

Čistí vzduch, který dýcháme, tím, že odstraňuje toxické látky v atmosféře. Čistí znečištěnou vodu. Zvyšuje obsah živin v prostoru mezi planetami. Ovlivňuje mraky, aby vyvolala vyživující déšť. Jadžny (Homy) obnovují ozónovou vrstvu, která je poškozená znečištěným životním prostředím.

 

Lékařství

Poskytuje léky pro lidi, zvířata a rostliny.

Homa atmosféra a Homa popel zabezpečuje prevenci a léčení nemocí, tak jak je to popsané v Ayurvédě.

Neutralizuje působení radioaktivity na fyzické tělo způsobené příjmem ozářených potravin.

 

Biogenetika

Posiluje specifické vlastnosti dětí, popř. vnuků a vnuček.

Jadžny léčí neplodnost u lidí.

Od té doby, kdy byla před několika lety Homa terapie opět probuzena k životu, ji různými způsoby využívají tisíce lidí, zejména ze Severní a Jižní Ameriky a západní a východní Evropy.

Agnihotra je základem pro všechny další techniky Homa terapie.

 

Další informace: www.homaterapie.cz/media/kniha/

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode