Agnihotra a kvalita vody

 

 

 

a) Z mnoha zpráv vyplývá, že se kvalita vody může výrazně zlepšit tím, pokud se v blízkosti vodního zdroje pravidelně provádí Agnihotra a do vody se přidává popel z Agnihotry. U vody, která nebyla pitná, v jednom případě klesla hodnota pH z 9,5 na 7,2 a obsah soli z 1150 ppm na 720 ppm.

 


 

Na jedné farmě úřady vodní zdroj uzavřely s tím, že voda není vhodná ani pro zvířata. Po dvou měsících praktikování Homy a přidávání Agnihotra popela do vody se provedla další kontrola. Výsledek byl překvapující, zdroj měl kvalitní pitnou vodu: www.agnihotra.com.au/homa-water/

b) Prostřednictvím jednoduchého experimentu se o tom můžete přesvědčit sami: vezměte nádobu naplněnou hnijící vodou a dejte do ní trochu Agnihotra popela. Během několika dní je voda opět čirá a nepříjemný zápach zmizí.

c) Další experiment provedl polský Ústav pro životní prostředí a biologii. Ten ukázal, že přidáním Agnihotra popela do vody s trochou tlejícího rostlinného materiálu se užitečné mikroorganismy rozmnožují mnohem lépe, než při kontrolním pokusu (bez Agnihotra popela).

 

Zpráva: www.homatherapy.org/content/agnihotra-ash-and-alkaline-water

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode