Agnihotra popel

 

 

 

 

 

 


S každou Agnihotrou získáte popel, který má velmi zvláštní vlastnosti. Popel obsahuje mnoho léčivých látek a energií, je to takříkajíc ,,dar nebes". Agnihotra popel se neprodává, můžete ho jen darovat/dostat nebo si ho sami vyrobit. Tento popel lze použít různým způsobem.

 

Pokud je to možné, tak Agnihotra popel nechte v pyramidě až do dalšího obřadu, protože funguje jako katalyzátor jemných energií. Před další Agnihotrou se vychladlý popel odstraní. Nejlepší je pyramidu obrátit a obsah vysypat do připravené nádoby. Nádoba na popel by měla být vyrobená z přírodního materiálu jako je hlína, sklo nebo měď. K odstranění hrubšího popela a zbytků ghí z pyramidy můžete použít dřevěnou špachtli nebo tvrdý štětec. Nepoužívejte prosím žádné předměty s ostrými hranami.

 

Agnihotra popel - základní výzkum.pdf

 

Agnihotra popel mnoho různých pozitivních vlastností. Vědecký výzkum Agnihotry neustále probíhá a některé výzkumy naleznete zde.

 

 

Agnihotra popel jako zlatý důl minerálů a stopových prvků

 

V roce 1982 provedl atomový fyzik prof. Miroslav Haber z bývalé Jugoslávie (nyní Chorvatsko) výzkum Agnihotry a popela. Zjistil, že v Agnihotra popelu je obsaženo 92 prvků periodické tabulky. Jedná se o o prvky, které se přirozeně vyskytují v přírodě. Dokumenty z těchto výzkumů se bohužel ztratily ve zmatku války. (Poznámka: V roce 1999 státy NATO začaly útočnou válku proti Srbsku bez mandátu OSN. V 90. letech měly americké tajné služby za úkol vyvolat konflikt mezi různými etnickými a náboženskými skupinami a tím způsobit rozpad Jugoslávie.). Nové výzkumy, které by potvrdily tvrzení vědce prof. Miroslava Habera, nebylo možné z finančních důvodů zopakovat.

 

Agnihotra popel a jeho užívání.pdf

 

Popel jsme (tým statku Homa Hof Heiligenberg v Německu) nechali zkoumat v laboratoři v Allensbachu alespoň na takové prvky, které mají velký význam pro zemědělství. Testován byl Agnihotra popel, který vznikl pouze z kravského trusu a popel, kde se pálil kravský trus a kousky březového dřeva. Výsledky jsou uvedené v tabulce.

 

 

 

 

kravský trus

kravský trus a březové dřevo

dusík (NO₃-N)

mg/100g

 

fosfor

1440 mg/100g

1230 mg/100g

draslík

1460 mg/100g

540 mg/100g

magnézium

570 mg/100g

270 mg/100g

hodnota pH

10,3 CaCl2

10,2

obsah soli

g/l

g/l

objemová hmotnost

g/l

g/l

 

 

Z výzkumu vyplynulo: 1. popel, který vznikl pouze z kravského trusu, obsahuje větší množství fosforu, draslíku a magnézia než 2. popel. Hodnota pH (indikátor toho, zda je nějaká látka mírně kyselá, neutrální nebo zásaditá) je u obou vzorků popela takřka shodná.

 

Vzali jsme hodnoty minerálních látek z 1. popela a porovnali ho s nejsilnějším půdním hnojivem, které jsme zakoupili v zemědělském obchodě:

 

Agnihotra popel: půdní hnojivo:

 

fosfor 1440 mg/100g 1200 mg/100g

draslík 1460 mg/100g 1500 mg/100g

magnézium 570 mg/100g 200 mg/100g

 

 

Z výzkumu vyplynulo, že v Agnihotra popelu máme plnohodnotné půdní hnojivo. Všimněte si vysokého množství magnézia. Tento minerál je životně důležitý pro lidi, zvířata a rostliny. Půda je v současné době velmi vyčerpaná a jednostranně hnojená, proto je ho k dispozici velmi málo. Magnézium je pro člověka velmi důležité, zvláště když stárne. Udržuje ho v pohybu a působí např. proti kalcinaci (zvápenatění), artróze a osteoporóze. Buňky potřebují magnézium ke svému čistému dělení, a pokud chybí, mohou se vyvíjet rakovinotvorné buňky.

 

 

 

 

 

Agnihotra popel je vhodný nejen pro hnojení půdy, ale lze jej také v malém množství užívat. Tímto způsobem jsou minerály dostupné přímo. Viz. kniha farmaceutky Moniky Koch - Terapie Homa.

 

Agnihotra popel a informace z jiných dimenzí.pdf

 

Úroveň pH popela je 10,3 a to znamená, že je extrémně zásaditý. Naše půda jsou dnes překyselená a to nejen kvůli kyselému dešti. Pokud hodnota pH příliš klesne, může to ohrozit veškerý život, jak se to dnes odehrává v mnoha skandinávských jezerech. Ke zvýšení pH je zapotřebí větší množství minerálů. Hodnotu pH v okolním prostředí můžete změnit tím, že zvýšíte hodnotu pH k neutrální hodnotě, což je pH 7. Velkou pomocí mohou být minerály z Agnihotra popela.

 

Agnihotra a zlato.pdf

 

Lidské tělo v současné době trpí také překyselením, což může vést k velkému utrpení. Jedná se zejména o špatnou stravu, stres nebo extrémní sporty. Adrenalin je nejkyselejší látka v těle. Proto se vyhněte zbytečným adrenalinovým zážitkům. Agnihotra popel má přibližně stejnou hodnotu pH jako doporučené potravinové doplňky pro odkyselení těla.

 

Vliv Agnihotra popela na bakterii Escherichia Coli ve vodě

 

 

Zdroj: Kniha Agnihotra – Ursprung, Parxis und Erfahrungen

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

 

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode