Harmonizace

 

Agnihotra - nejúčinnější systém harmonizace

 

Autorka: Victoria Argote, Valencie, Španělsko

 

 

Dne 18. května 2007 se v auditoriu budovy Construmat Barceloně v konal „Den oslav bio-konstrukce“, který podporovala GEA (Sdružení geobiologických studií). Architekt Angel Martinez tam v rámci svého referátu ,,Forma, energie a harmonie“ zmínil mezi dalšími harmonizačními systémy zmínil i Agnihotru.

 

Uveřejnil měření energetické hladiny Agnihotry, která se provedla u něj doma.

 

Při těchto měřeních lze pozorovat velké zvýšení kvality energie domu. Tato data vyvolala velký zájem publika.

 

Čísla Bovisova biometru (1) mají následující význam:

 

- Méně než 6.000 Bovis - patogenní (špatná) energetická hladina pro lidi

- 6 500 až 9 000 Bovis - pozitivní energetická úroveň, která podporuje život

- Vyšší hodnoty odpovídají vibraci meditace nebo posvátným místům, kterým se také říká ,,silová místa“. Také některé chrámy vytvořené podle kanonické harmonie mají tyto vyšší vibrace (nad 9 000 Bovis).

 

Z následující tabulky vyplývá, že úroveň vibrací dosažených během Agnihotry je velmi vysoká. Je to 22 000 Bovis. Takové úrovně vibrací lze nalézt pouze na velmi specifických místech naší planety.

 

 

 

Tato tabulka zobrazuje měření od okamžiku, kdy se Agnihotra oheň zapálil (8 000 Bovis), zpěv Agnihotra mantry (13 000 Bovis), o 7 minut později se dosáhlo nejvyšší úrovně (22 000 Bovis). Tato úroveň zůstala dalších 7 až 20 minut po provedení Agnihotry (13 000 Bovis). Proto je výhodné u Agnihotra pyramidy nějakou dobu zůstat v tichu (meditace) a hned neodcházet.

 

Na grafu však není zaznamenané, že po té se energie několik hodin stabilizovala na 13 000 a pak se pomalu vrátila na úroveň 8 000 Bovis.

 

Poznámka:

 

Bovisův biometr je měřící prostředek, který vynalezl francouzský fyzik Alfred Bovis (1871 – 1947), který slouží k radiestetickému určení energetické vibrační kvality místa, osoby nebo věcí. 

Zdroj: https://www.paranorm.ch/bovis_werte.pdf


Ve zkoumání Bovisovy stupnice pak pokračoval inženýr Simenoton, který z ní vytvořil takový biometr, s nímž mohla být prostřednictvím radiestetického kyvadla zjištěna intenzita záření či energie v daném místě. Stupnice vznikla na základě vlnové délky elektromagnetického vlnění. Uchytil se tak pojem Bovisovy jednotky, odpovídající vlnové délce jedné tisíciny nanometru.
1000 jednotek Bovisů tak odpovídá 1 nm z pohledu klasické fyziky, ale tato hodnota představuje tak zvané jednotky účinku.

 

 

Zdroj: https://www.homa1.com/deutsch/neues/rundschreiben_22.htm

 

Ke stažení zde: Agnihotra - nejúčinnější systém harmonizace.pdf. Příbuzný článek je zde.

 

Překlad: Jan Běhůnek DiS

Kontakt

Jan Běhůnek DiS
Loužná 12
CZ-341 01 Horažďovice


https://www.youtube.com/channel/UCBhMnrDY3lr-6DPxe2PnpLw

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode